4 000 Ft
Móricz Pál: A magyar föld urai. Szeged, 1898, Engel Lajos. A szerző által Kacziány Géza (1856-1939) író, publicista, bölcsészdoktor, politikus részére dedikálva. Első kiadás! Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.