Petőfi Sándor összes költeményei. Bp., 1888, Athenaeum. Hazai művészek rajzaival díszített. Képes kiadás. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. Nagyon ritka! Jó állapotban.