Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 34

11964.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Móricz Pál: A magyar föld urai. Szeged, 1898, Engel Lajos. A szerző által Kacziány Géza (1856-1939) író, publicista, bölcsészdoktor, politikus részére dedikálva. Első kiadás! Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
11965.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
11966.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Tizedik kiadás. Budapest, é.n., Athenaeum. Szerző által dedikált példány! Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.
11967.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
18
Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példány: Faragó Jenőnek szíves emlékül Szomory Dezső. Dombornyomott, aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlap, egyébként jó állapotú.
11968.

Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példány: "Faragó Jenőnek szíves emlékül Szomory Dezső". Dombornyomott, aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlap, egyébként jó állapotú.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975 ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
11969.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás, 200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.
11970.

TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás,
200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! "Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky" felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Tersánszky: Tíz aktus története. Budapest, 1943, Új hang. Az igazi béke a könyv. Ebből a könyvből 100 számozott példány készült különleges papíron, a szerző aláírásával! 36-os sorszámú. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé elszíneződött fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
11971.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Weöres Sándor: 111 vers. Szerző által dedikált példány Morvai Olgának szeretettel ajánlással. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
11972.

Weöres Sándor: 111 vers. Szerző által dedikált példány " Morvai Olgának szeretettel" ajánlással. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp. (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban. Dedikált példány! Kozma Károlynak szeretettel, Weöres Sándor
11973.

Weöres Sándor: Medúza. Versek.
Bp. (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban. Dedikált példány! "Kozma Károlynak szeretettel, Weöres Sándor"

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft