Internationaler Graphischer Muster-Austausch des Deutschen Buchdrucker-Vereins. Dritter Jahrgang. Leipzig, 1891, W. Drugulin. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincnél szakadt, fém zárócsat hiányzik, 234 színes dekoratív táblával, kopottas állapotban / half leather binding, with some damage in the spine, medium good condition
Rudolf Neugebauer und Julius Orendi: Orientalische Teppichkunde. Leipzig 1909. Verlag von Karl W. Hiersemann. Festett egészvászon kötésben. / Fulll linen binding
Studio - Home, Charles (Editor):
The Art of the Book. A Review of Some Recent European and American Work in Typography, Page Decoration & Binding.
London, Paris, New York: 1914. The Studio Ltd., 276 p. Rengeteg illusztrációval, álbordás, félbőr kötésben / With numerous illustrations. 20th-century leather-backed boards, handbound,
Anton Mayer: Wiens Buchdrucker-Geschichte 1482 - 1882. Herausgegeben von den Buchdruckern Wiens. I.-II. Wien, 1883-1887. Verlag des Comites zur Feier der vierhundertj. Einführung der Buchdruckerkunst in Wien. Kiadói félbőr aranyozott kötésben, számos litho illusztrációval / In half leather binding, with many litho illustrations. Good condition
Székely Aladár fényképei írók és művészek. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. Budapest, 1915, "Jókai" és Lőbl Mór ny. feliratos hártyapapírral védett fényképek. Kiadói, kissé viseltes papírborítóban.