3 000 Ft
MAKAI Emil: Zsidó költők. Műforditások Salamon Ibn Gabirol, Juda Halévi, Sámuel Hánágid, Mózes Ibn Ezra, Ábrahám Ibn Ezra, Chárizi, Manuello verseiből. XI.-XIV. század. Irta - -. 2. kiad.
Zsidó költők. Bp. 1895. Singer és Wolfner. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben. A kötés Leszik Károly műhelyében készült.