Diana Forbes-Robertson, Roger W Straus, Jr.: War letters from Britain. A "Current History" Book. New York, 1941, G.P. Putnam's Sons. Roger W Straus szerkesztő beragasztott aláírásával. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
vitéz Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti... (A nyugati háború) Hadijelentések a sajtó és a rádió tükrében. Hiteles anyag alapján írta - - Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kopottas borítóban.