Benkő, Joseph: Transsilvania. Sive Magnus Transsilvaniae Principatus. Olim Dacia Mediterranea dictus. Orbi nondum satis cognitus multifariam, ac strictim illustratus. Pars prior sive generalis. Tom. II. Claudiopoli, 1853, Typis lycei regii. Aranyozott félbőr kötésben, kopott fedőlap ill., gerinc, ázás nyomok a belső oldalak egy részén.
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek....
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
Chernel István: Utazás Norvégia végvidékére Bp., 1893. Franklin ny. 449p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Félvászon kötésben
Sziklay János: Mit csinált a régi Balaton - egylet? Adatok a Balaton történetéhez. Veszprém, 1935, Fodor Ferenc könyvnyomdája. A gerincnél kicsit szakadt. Dedikált példány! Nagyon ritka!
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 21. köt.: Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely rendezett tanácsú város. Bp., [1907], Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben, gerince három kis helyen szakadt, egyébként szép állapotban. /