12 000 Ft
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 21. köt.: Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely rendezett tanácsú város. Bp., [1907], Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben, gerince három kis helyen szakadt, egyébként szép állapotban. /
In ornated, painted linen binding, with a few small damages on the spine, otherwise in good condition.