60 000 Ft
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. I-II. kötet. Klasszikus mesterek alkotásai után készült 126 színes képpel, és pályanyertes tervek alapján előállított családi krónikával. I. kötet: Az üdvnek Ó-szövetségi történelme. Előszóval ellátta: Vaszary Kolos. Írta Dedek Crescens Lajos. II. kötet: Az üdvnek új-szövetségi történelme. Előszóval ellátta: Császka György. Írta: Hock János. Lipcse, Budapest, Bécs, 1897, Herzig Miksa. Gazdagon díszített, aranyozott , dombornyomott, féldrágakövekkel kirakott, fémcsatos egészbőr kötésben. A két kötet fedőlapjáról hiányozik összesen 3 féldrágakő, a gerinc mindkét kötetnél sérült.