11127.
20. Lezárult nagyaukció
Órák
30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Hamilton másodpercmutatós zsebóra, aranyozott tok, jelzett, működő szerkezet, hátoldalán ajándékozó felirattal, jó állapotban / Hamilton gold filled pocket watch, signed, good condition, works well, on the backs "General Motors jubilee present notes"