Porcelán Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
971197
11097
20
190000
Herendi Viktória mintás étkészlet, kézzel festett, hibátlan, összesen: 26 db / Herendi Victoria dinner set
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
975316
11098
20
Herendi India kosár mintás füles tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 30,5×28 cm, 975320
11099
20
40000
Herendi Viktória mintás kagylós kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33×33 cm, m:12 cm 967429
11100
20
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm, h:15 cm 995073
11101
20
Herendi Viktória mintás tál, kézzel festett, jelzett, karcolás nyomokkal, 40×28 cm 989051
11102
20
A Keszthelyi Agrártudományi Egyetem Herendi porcelán plakettje. Jelzett, eredeti díszdobozban / Herend chinaware plaque for the Keszthely Agricultural University in original case 977256
11103
20
Zsolnay Ovit váza, jelzett (tervező:Török János), mázas plasztikus felülettel, hibátlan, m:28 cm 961125
11104
20
Zsolnay, Halina Nyár kollekciója, 2 személyes teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, összesen 6 db / Handpainted Zsolnay tea set 988529
11105
20
Fischer Emil szecessziós doboz, kézzel festett, restaurált, jelzett, 12×11 cm / Art Noveaua Fische Budapest box, restored 989860
11106
20
Hollóháza Szakmáry bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, kopás nyomokkal, d:12 cm, m:5 cm 997605
11107
20
95000
cca 1790 Altwien Faux bois (faerezetes) mintás és miniatűr tájképekkel díszített teáskanna, kézzel festett, aranyozott, fedő pótolt, jó állapotban, m:22 cm/ Hand-painted Altwien porcelain tea kettle with wood pattern and landscape decoration, in flawless condition (lid replacement) 986911
11108
20
26000
Wallendorfer röplabdázó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:31 cm/ Wallendorfer volleyball player, perfect condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft