Tétel

Kikiáltási ár:

26 000 Ft

Leírás:

Elisabeth von Schukowski (szül. von Reutern, 1821-1856): Vue de Baden 1851. Akvarell, papír, jelzett, hátulján feliratozva. Vaszilij Andrejevics Zsukovszkij (1783-1852) orosz költő, műfordító feleségének akvarellje, kilátás a Sophienstraße 5. szám alatt álló Palais Kleinmann-ból, baden-badeni lakásukból (1848-1852), ahol az író az Odüsszeia orosz fordítását készítette. Üvegezett fa keretben, 15,5×21 cm / <br/> <br/>Elisabeth von Schukowski (née von Reutern, 1821-1856): Vue de Baden 1851. Watercolour painting on paper, signed, with inscriptions on the back. The painting of the wife of Vasily Andreyevich Zhukovsky (1783-1852) Russian poet, translator. View from the Palais Kleinmann under Sophienstraße 5., Baden-Baden where they lived between 1848-1852 and where Zhukovsky translated the Odyssey into Russian. In glassed wooden frame, 15,5×21 cm / <br/> <br/>&#1045;&#1083;&#1080;&#1079;&#1072;&#1074;&#1077;&#1090;&#1072; &#1045;&#1074;&#1075;&#1088;&#1072;&#1092;&#1086;&#1074;&#1085;&#1072; &#1056;&#1077;&#1081;&#1090;&#1077;&#1088;&#1085; (1821-1856): Vue de Baden 1851 / &#1042;&#1080;&#1076; &#1041;&#1072;&#1076;&#1077;&#1085;&#1072; 1851 &#1075;. &#1046;&#1080;&#1074;&#1086;&#1087;&#1080;&#1089;&#1100; &#1078;&#1077;&#1085;&#1099; &#1042;&#1072;&#1089;&#1080;&#1083;&#1080;&#1103; &#1046;&#1091;&#1082;&#1086;&#1074;&#1089;&#1082;&#1086;&#1075;&#1086; (1783-1852), &#1072;&#1082;&#1074;&#1072;&#1088;&#1077;&#1083;&#1100;, &#1073;&#1091;&#1084;&#1072;&#1075;&#1072;, &#1086;&#1073;&#1088;&#1072;&#1084;&#1086;&#1074;&#1091;&#1074;&#1072;&#1090;&#1080;, 15,5×21 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : sass_melinda