Tétel

Kikiáltási ár:

1 500 000 Ft
3 886,01 EUR, 4 285,71 USD

Leírás:

Zrínyi Miklós: Adriai tengernek Syrenaia, Groff Zríni Miklos.
Béchben, 1651. Kosmerovi Máte. 160 levél. (Példányunkból hiányzik a címképmetszet a címlap és az előszó, összesen 7 levél) . Első kiadás, mely a Szigeti veszedelmen kívül a költő 1651-ig írt minden lírai költeményét tartalmazza. (Néhány lap foltokkal, de összességében tiszta, érintetlen, restaurálatlan példány) Korabeli, sérült gerincű egészbőr kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
Rendkívüli ritkaság, teljesen ép példánya nem szerepelt még árverésen.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17