19004.
21. Lezárult nagyaukció
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
200 000 Ft
518,13 EUR, 571,43 USD
Ezüst (Ag.) kehely, talprész: tűz aranyozott, pótolt csiszolt lápisz lazúrit kövekkel díszített, poncolt, jelzett (Prága 1800), felső kehely rész: Cizellált monogramos indákkal, mesterjeggyel (elmosódott) jelzett (Prága 1867), m: 24,5 cm, d:15 (talp), d:10 cm (kehely), bruttó:490 g/ Antique silver chalice with gems insered later,