~1930-1940. "MÁVAG (Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak)" zománcozott fém turista jelvény (21x27mm) T:2 Hungary ~1930-1940. "MÁVAG (Hungarian Royal National Iron-, Steel- and Machine Factory)" enamelled metal tourist badge (21x27mm) C:XF
Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétika 5000 m.sikf.s. I." jelzett Ag díjérem (23.8g/37mm) T:2- Hungary 1937. "League of the Sports Clubs of the Hungarian Royal National Railways" hallmarked Ag award medal. Sign.: Lajos Berán (23.8g/37mm) C:VF
~1940. "Borsod Vármegye Tűzoltó Verseny" Br díj plakett márványlapon T:2 Hungary ~1940. "Firefighter competition of Borsod County" Br plaque on marble slab C:XF
Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943 / Országos gyeplabda bajnok - Dr. Bikár Deán" fém díjplakett eredeti tokban (80x40mm) T:1- Hugnary 1943. "King Matthias Sport Year 1943 / National Field Hockey Champion - Bikár Deán, Dr." metal award plaque in original case. Sign.: Gyula Arató (80x40mm) C:AU
~1950. "A testnevelés és sport kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott Br kitüntető jelvény "31"-es sorszámmal a hátoldalán (26,5mm) T:1-,2 Hungary ~1950. "Excellent worker of sports" gilt, enamelled Br badge with number "31" on the back side (26,5mm) C:AU,XF
1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" aranyozott, zománcozott ezüst kitüntetés, rubinokkal díszítve, jelzetlen. Csak 226 adományozás! (80mm) T:2 zománchiba Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade, decorated with rubies" gold-plated, enamelled silver decoration with rubies, not marked. Only 226 were awarded! (80mm) C:XF enamel error NM...