1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban, dísztok csatja kissé sérült T:1- Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled decoration on ribbon and with thin ribbon and miniature, in original case, the clasp of the case is damaged C:AU NMK 715.
1984. "Csepel Vas- és Fémművek tiszteletbeli törzsgárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény (24x19mm) T:2 Hungary 1984. "Csepel Iron and Metal Works Honorary Regulars Badge" gilt, enamelled metal badge (24x19mm) C:XF
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2 / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF NMK 720.
~1930-1940. "MÁVAG (Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak)" aranyozott, zománcozott fém turista jelvény (36x29mm) T:2- Hungary ~1930-1940. "MÁVAG (Hungarian Royal National Iron-, Steel- and Machine Factory)" gold plated enamelled metal turist badge (36x29mm) C:VF
Ausztria 1898. "Tornaterem felszentelés Ybbs an der Donau" fém tornász jelvény (56x42,5mm) T:2 Austria 1898. "Turnhallenweihe Ybbs an der Donau" metal gymnast badge (56x42,5mm) C:XF
Ausztria ~1900. "'Egység' Favoritner Kanári és Egzotikus Madár Sporttenyésztő Egyesület / Érdemekben gazdag teljesítményért" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christlbauer (44mm) T:2- Austria ~1900. "Favoritner Canary and Exotic Bird Sport Breed Club 'Unity'" silver plated Br commemorative medallion. "FAVORITNER KANARIEN U. EXOTEN SPORT-ZÜCHTER-VEREIN 'EINIGKEIT' / FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNG...
Észak-Korea ~1950. "Nemzeti Zászló Rend 3. osztály" zománcozott ezüst kitüntetés, csavaros hátlapú változat, "24794"-es számmal. A kitüntetést kimagasló katonai és civil érdemekért is adományozták T:2 patina North Korea ~1950. "Order of National Flag, 3rd class Type 2" enamelled silver decoration, screw back, with "24794" number. It is awarded for outstanding merit to both military and civili...