Német Birodalom 1915. "Otto von Bismarck 1815-1915" Br plakett, vésve "DAUTERT F" (81x76mm) T:2- German Empire 1915. "Otto von Bismarck 1815-1915" Br plaque, engraved "DAUTERT F" (81x76mm) C:VF
Német Birodalom DN "Felix Dahn" Br emlékplakett. Szign.: E. Buchner (86x56mm) T:2 German Empire ND "Felix Dahn" Br commemorative plaque. Sign.: E. Buchner (86x56mm) C:XF
NSZK 1964. "Nemzetközi Városi Rally - München - Bécs - Budapest" zománcozott, aranyozott fém plakett hátoldalon "DESCHLER MÜNCHEN" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (91x65mm) T:1 FRG 1964. "International Urban Rally - München - Vienna - Budapest" enamelled, gilt metal plaque with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN" on the back, in original case (91x65mm) C:UNC
NSZK 1969. "Kurt Jaeger numizmatikus 60 éves" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Franz Dákay (58.77/0.999/50mm) T:2 FRG 1969. "60th birthday of the numismatist Kurt Jaeger" marked Ag medallion. Sign.: Franz Dákay (58.77/0.999/50mm) C:XF
NSZK 1989. "40 éves az NSZK" sorozat, benne 23db klf Ag emlékérem, eredeti díszdobozban tanúsítvánnyal és leírással, sorszámozott (0.925/23.33g/38.6mm) + 10M Ag (0.625/15.5g/32.5mm) T:PP,1- kis ph. a 10M-on, némelyiken ujjlenyomat FRG 1989. "40 Years-Federal Republic of Germany" medallion set, with 23pcs of diff Ag commemorative medallions in original box with certificate and description, num...
NSZK 1989-1990. "Német-Amerikai Barátság" sorozat, benne 9db klf Ag emlékérem, eredeti díszdobozban tanúsítványokkal, sorszámozott (0.999/20g/40mm) T:PP néhányon ujjlenyomat FRG 1989-1990. "German-American Friendship" medallion set, with 9pcs of diff Ag commemorative medallions in original box with certificates, numbered (0.999/20g/40mm) C:PP fingerprints on some
Németország DN "H S (Hans Sachs) 1520" Cu lemezplakett (158mm) fakeretben (220mm) T:2- Germany ND "H S (Hans Sachs) 1520" Cu one-sided plaque (158mm) in wooden frame (220mm) C:VF
Orosz Birodalom / II. Katalin 1795. "Friedrich Wilhelm von Buxhövden emlékérem" jelzetlen nyolcszögletű Ag emlékérem. "BUXHŐVDEN 1795" (23,55g/38x38x38mm) T:2 ph. R! Russian Empire / Catherine II 1795. "Medal of Friedrich Wilhelm von Buxhövden" octagonal Ag medal without hallmark and sign. "BUXHŐVDEN 1795" (23,55g/38x38x38mm) C:XF edge error R!
Románia 1938. "Első Erdélyi Kisállattenyésztő és Kinológiai Kiállítás - Brassó 1913-1938" Br emlékplakett (51x37mm) T:2- kis szennyeződés előlapon Romania 1938. "Erster Siebenb. Kleintierzuchtverein und Kynologenverein Kronstadt 1913-1938" Br commemorative plaque (51x37mm) C:VF slight dirt on front
Svédország 1954. "Svéd Síszövetség / FIS (Nemzetközi Sí Szövetség) Svédország 1954 Magyarország - Fehérvári Béla" Br plakett hátoldalon "SPORRONG & CO." gyártói jelzéssel (53x90mm) T:2 Sweden 1954. "Swedish Ski Federation / FIS (International Ski Federation) Sweden 1954 Hungary - Béla Fehérvári" Br plaque with makers mark "SPORRONG & CO." on the back (53x90mm) C:XF
Szovjetúnió ~1970. Uljanovszk Lenin szülővárosa 5 db-os bronz emlékérem szet eredeti dobozban. T:1- / Sovietunion ~1970. Ulyanovsk home town of Lenin. 5 pcs. bronze commemorative coin set in original box. C:XF