Amerikai Egyesült Államok 1989S 1/2$ Cu-Ni + 1$ Ag (26,73g/0.900/38.1mm) + 1989W 5$ Au (8.359g/0.900/21.59mm) "200 éves az Amerikai Egyesült Államok Kongresszusa" papír- és bársony dísztokban tanúsítvánnyal T:PP kis oxidáció USA 1989S 1/2 Dollar Cu-Ni + 1 Dollar Ag (26,73g/0.900/38.1mm) + 1989W 5 Dollars Au (8.359g/0.900/21.59mm) "200th Anniversary of the Congress of the United States" in original...
Ausztria 1558-1564. Tallér Ag "I. Ferdinánd" Hall (28.63g) T:2- ph. Austria 1558-1564. Thaler Ag "Ferdinand I" Hall (28.63g) C:VF edge error Davenport 8026.
Franciaország 2002. 1-1/2 Ag három bicolor variánsa "Pinokkió" + "Hamupipőke" + "Hófehérke" T:PP France 2002. 1-1/2 Euro Ag (3xdiff) "Cinderella" + "Pinocchio" + "Snow White" C:PP Krause KM# 1840-1842.
Kína 1982. 1F-1Y (7xklf) forgalmi sor + emlékérem plasztik- és papírtokban T:PP R! China 1982. 1 Fen - 1 Yuan (7xdiff) coin set + medal in plastic and paper case C:PP Rare! Krause PS9
Kína 1984. 5Y "Agyaghadsereg" (4xklf) eredeti dísztokban (22,22g/0.900) T:PP oxidáció, felületi karc China 1984. 5 Yuan "Terracotta Army" (4xdiff) in original case (22,22g/0.900) C:PP oxidation, slightly scratched Krause KM# 98-101
Német Államok / Brandenburg-Frankföld 1542. Tallér Ag "Ansbachi György és Beyreuth-i II. Albrecht" Scwabach (28.82g) T:2- patina German States / Brandenburg-Franconia 1542. Taler Ag "Georg von Ansbach and Albrecht II von Beyreuth" Schwabach (28.82g) C:VF patina Davenport 8967.
Német Államok / Würzburg 1779MP Tallér Ag "Adam Friedrich" átvésett előlappal, rajta kőnyomatos szentkép, dekoratív füllel és fém függesztőkarikával (24g) T:2,2- juszt. German States / Würzburg 1779MP Thaler Ag "Adam Friedrich", engraved obverse with lithographic icon, with decorative ear and metal suspensional ring (24g) C:XF,VF just. Davenport 2902., Krause KM# 406
Német Államok / Hessen 1877H 2M Ag "III. Ludvig" (11.08g) T:2-,2 RR! / German States / Hesse-Darmstadt 1877H 2 Mark Ag "LUDWIG III GROSHERZOG VON HESSEN / DEUTSCHES REICH 1877 / ZWEI MARK" (11.08g) C:VF,XF RR! Krause KM# 355, Jaeger 66.
Német 3. Birodalom 1933J 5M Ag "Luther" Hamburg (13.89g) T:2,2- kis ph. German Third Reich 1933J 5 Mark Ag "Luther" Hamburg (13.89g) C:aXF small edge errors Krause KM# 80