Kiss Sándor (1925-1999) 1993. "Nemzetközi Mellkassebészeti Kongresszus - Szombathely 1993. május 13-15." Br öntőminta, peremen számozás (97x89mm) T:2 Hungary 1993. "International Thoracic Surgery Congress - Szombathely Hungary 13-15 May 1993" Br mould, numbering on edge. Sign.: Sándor Kiss (97x89mm) C:XF
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Markusovszky Lajos 1815-1893" Br öntőminta, peremén számozás (98mm) T:2,2- Hungary ND "Lajos Markusovszky 1815-1893" Br mould, numbering on edge. Sign.: Sándor Kiss (98mm) C:XF,VF
Kósa István (1953-) 2003. "Magyar építészet remekei" sorozat (Nemzeti Múzeum, Pesti Vigadó, Magyar Nemzeti Bank, Néprajzi Múzeum, Iparművészeti Múzeum, Esterházy kastély, Jáki templom, Nyírbátori Református Templom, Sárospataki vár), 9db klf Br emlékérem eredeti fa dobozban (49,5mm) T:1- Hungary 2003. "Masterpieces of Hungarian Architecture" commemorative medal series (National Museum, Vigadó...
Konrad Lange 1846. "József főherceg nádorságának 50. évfordulója", Br emlékérem a főherceg és V. Ferdinánd mellképével, "IOSEPHO PATRVO A A HVNG PALATINO IVBIL CELEB MDCCCXLVI / FERDINANDVS AVSTRIAE IMPERATOR HVNGARIAE REX" (54mm) T:2 ph. Hungary 1846. "50th anniversary of Archduke Joseph, Palatine of Hungary" Br commemorative medallion. Sign: Konrad Lange (54mm) C:XF edge error
Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel és sértül eredeti tokban (80mm) T:2 Hungary ND "László Rátz 1863-1930" Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG" on the back, in damaged original case (80mm) C:XF HP 3430.
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / Devecska Ferencnek 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött fém kitüntető érem névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,52g/70mm) T:1- patina Hungary 1937. "National Association of Hungarian Applied Artists 1926 / To Ferenc Devecska 1937" Ag or silver plated metal commemorative medallion with engraving, without ha...
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "34. Eucharisztikus Világkongresszus Autó Túra Szolgáltatás - Budapest 1938." Cu plakett (70-80mm) T:2 Hungary 1938. "34th International Eucharist Congress Auto Touring Service - Budapest 1938." Cu plaque. Sign.: Walter Madarassy (70-80mm) C:XF
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Balázs Béla-díj III. fokozat" Br díjérem eredeti tokban (80mm) T:1 Hungary ND "Béla Balázs Award IIIrd Grade" Br award medal in original case. Szign.: Walter Madarassy (80mm) C:UNC