1908. "A Körmöczbányai Magyar Királyi Pénzverde Látogatásának Emlékére" Br emlékérem (36mm) T:2 Hungary 1908. "To the memory of the visit of the Hungarian Royal Körmöcbánya Mint" Br medallion (36mm) C:XF
~1910. "Budapesti Nőiszabó Leányruha és Fűzőkészítő Ipartestület / A munka szorgalom és haladás elismeréséül" Br emlékérem (48mm) T:2 Hungary ~1910. "Tailor guild of corset and woman clothes makers / For the work and diligence" Br medallion (48mm) C:XF
1934. "A 750. számú Nagy Lajos király cserkészcsapat - A cserkész híven teljesíti kötelességeit - Diósgyőr - Vasgyár - 1924-1934" jelzett réz-galvanó plakett repedt márványlapon (75x105mm) T:2- Hungary 1934. "750th Louis the Great Scout Troop 1924-1934" marked galvanic Cu plaque on cracked marble slab (75x105mm) C:VF
1938. "Az FTC Auto- és Motorosztálya Szent István Évi Balatoni Futárversenye" Br érem (57,5mm) T:1-,2 Hungary 1938. "Courier competition of Auto and Motor Division of FTC (Sports Club of Ferencváros)" Br medallion (57,5mm) C:AU,XF
1938. "Müller Méla emlékérem / Somló Sára 1938.VI.3-18." aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (55mm) T:2 Hungary 1938. "Medal of Méla Müller / Somló Sára 1938.VI.3-18." gilt metal medal in original case (55mm) C:XF
~1970-1980. "Szabó Ervin-emlékérem" Br emlékérem eredeti tokban (81mm) T:1- Hungary ~1970-1980. "Ervin Szabó Medal" Br commemorative medallion in original case (81mm) C:AU
1973. "Dr. Oravecz Béla / Országos Mentőszolgálat 25 éves jubileuma emlékére" Br plakett eredeti tokban (68mm) T:1- Hungary 1973. "Béla Oravecz, Dr. / 25th Anniversary of the National Ambulance Service" Br plaque in original case (68mm) C:AU
~1980. "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" Br öntőminta (106-107mm) T:2 Hungary ~1980. "Medical University of Debrecen / Pro Universitate" Br mould (106-107mm) C:XF