11910.
22. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Tudomány és technika
11 000 Ft
28,50 EUR, 31,43 USD
Spalteholz, Werner: Handatlas der Anatomie des Menschen. 1-2. köt. Leipzig, 1939, Verlag von S. Hirzel. Rengeteg érdekes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
With interesting illustrations. In a worn out linen binding, otherwise in good condition.