XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm
Rudolf Ditmar historizáló asztali lámpa, festett fajansz, réz és bronz szerelékkel, pótolt lámpaernyővel, jelzett, jó állapotban, festés kopott, vezeték kiszedve, m:25 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar table lamp, in good condition, without electricity
Antik fém gyertyás biciklilámpa, "D. G. M. Sch. Germania-Laterne" jelzéssel, m: 25 cm, üveg átmérő: 8 cm / Antique metal bicycle lamp with "D. G. M. Sch. Germania-Laterne" inscription on it, h: 25 cm, glass diameter: 8 cm
cca 1920 Art-deco, fém többfunkciós lámpa, működőképesen, búráján kis horpadásokkal. Asztali, fali és felcwsíptethető lámpaként is használható / Art deco lamp made of metal, works well, with some small dints on the shell 28 cm