Rolleiflex No51830 Heldoscop-Anastigmat 1:3,1-7,5 cm és F. Deckel Compur objektívvel és zárral kissé kopott állapotban, eredeti tokkal, egy kis csavar hiánnyal / vintage camera in leather case. Bit tattered
cca 1920 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, eredeti hiányos bőr tokjába, sorozatszám: 53339, kopott, 11×9 cm /Antique german binoculars C P Goerz Berlin Trieder Binocle 53339 - 6 x magnification
cca 1870 Poszdech József (1811-1878) "Cs. K. Kizárólag Szabadalmaztatott Első Magyar Fuvógyárnok Pesten" feliratú öntött vas reklám plakett, 14,5×17,5 cm
Cigarettázó nőt ábrázoló, szecessziós fém cigarettatárca, kopásnyomokkal, 8x6,5x1,5 cm / Secession cigarette case with a smoker woman on the cover, with wearings, 8x6,5x1,5 cm
XX. sz eleje: Bakelit nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Bakelit handle, bronze-steel blade 17 cm
XIX. sz. vége: Ezüst fejű sétabot. Politúrozott poliszander farkast ábrázoló fogóval / 19th century walking-stick with silver bukcle depicting a wolf. 97 cm
XIX. sz. vége: Ékszertartó szekrényke. Belül három fiókkal, hozzá való kulccsal. Kisebb restaurálásra szorul / 19th century jewelery cupboard with key and 3 drawers. Needs minor repair. 34x35x21 cm