1931-1933 A nyíregyházi m. kir. állami tanítóképző-intézet értesítője IX-XI. köt. (1930/31., 1931/32. és 1932/33. tanév) Szerk.: Lukács Béla. Nyíregyháza, Jóba Elek - Klafter Ignác. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a bit worn out paperback, otherwise in good condition.
cca 1937 Baleset ellen védekezz! Egy percnyi munka biztonságot nyújt!, nagyméretű plakát Róna Emy tervei alapján, Bp., Révai, OTI Balesetelhárítási Propagandája, 91. sz., 63×47 cm / cca 1937 Hungarian accident insurance poster, 63×47 cm
cca 1940 Burgos, Spanyolország. Nagyméretű, kőnyomatos turizmus plakát. Hajtásnál ragasztásokkal. / cca 1940 Burgos, Spain, large lithographic poster. With tears and glue on backside of the poster 60x100 cm
1941 Az Olasz Fasiszta Párt meghívója magyar delegáció fogadására / 1941 Invitation card of the Italian Fascist Party for honoring the Hungarian delegation
cca 1942 "Ki ölte meg Horthy fiát? - Honvéd! Horthy Miklós fiát a németek ölték meg." Németellenes röplap, mely Hitlert okolja Horthy István haláláért, 20x14 cm