1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés szalaggal, tűzoltósisakkal T:2 apró ly., kis patina Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, X years service medal" gilt Br decoration on ribbon with fireman-helmet suspension C:XF small hole, small patina
1908. "Kispest-Szentlőrinci Lövészegyesület - Mindent a hazáért / K.SZ.L.E. 1906" jelzett Ag díjérem mellszalaggal, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:33,22g/0.800/48,5mm) T:2 patina Hungary 1908. "Shooting Association of Kispest-Szentlőrinc / K.SZ.L.E. 1906" hallmarked Ag award medal with ribbon and makers mark "S.G.A." (Br.:33,22g/0.800/48,5mm) C:XF patina
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2,2- Hungary 1913. "Cantral Assicoation of Hungarian Iron and Metal Workers 1903-1913" bronze oval badge. Sign.: LÁNYI, KLETT ÉS SZEILER (37x57mm) C:aXF
1919. "MSZP - Magyarországi Szocialista Párt" a mindössze három hónapig létező első magyar "állampárt" zománcozott fém gomblyukjelvénye "HAWEL P. BPEST HOLLÓ U. 15." gyártói jelzéssel (18,5x13mm) T:2 Hungary 1919. "Socialist Party of Hungary" enamelled metal button badge with makers mark "HAWEL P. BPEST HOLLÓ U. 15." (18,5x13mm) C:XF
1929. "A Magyar Társadalom Legjobbjainak - A T.E.SZ. 1929" a Társadalmi Egyesületek Szövetségének kitüntetése, nemzetiszínű zománcozással díszített kereszt csillagon, közepén angyalos magyar címer díszítménnyel, hátoldalon szöveggel és két rögzítőpánttal ellátva, "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (76mm) T:2 Hungary 1929. "Society's Finest" enamelled decoration of the Leagu...
~1930. "Királyi Magyar Automobil-Club Vezetője" aranyozott fém jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel, "Szekeres János 256." gravírozással (46mm) T:2 Hungary ~1930. "Leader of the Hungarian Royal Automobile-Club" gilt metal badge with makers mark "BERÁN N. BPEST" and engraving "Szekeres János 256." (46mm) C:XF
~1930. "OMDSZ - Országos Magyar Dalos Szövetség" zománcozott fém gomblyuk jelvény "Paulik K. Budapest" gyártói jelzéssel (24,5x20mm) T:2 kis zománchiány Hungary ~1930. "OMDSZ - National Hungarian Song Association" enamelled metal button badge with makers mark "Paulik K. Budapest" (24,5x20mm) C:XF small enamell missing
~1930-1940. "BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) 1869" sorszámozott aranyozott, zománcozott fém kitűző (14x12mm) T:2 Hungary ~1930-1940. "BBTE (Buda Sport Club of Budapest) 1869" numbered gilt, enamelled metal pin (14x12mm) C:XF