Magyar emlékveretek

Tételek száma: 119

1978. "Kétszáz éves a Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978" öntött Br érem eredeti dísztokban (95-98mm) T:1- Hungary 1978. "200th Anniversary of High School of Fine and Applied Arts" Br medallion in original case (95-98mm) C:AU
30284.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
~1980. "Jászai Mari-díj" Br díjérem jelzés nélkül (78mm) T:2 Hungary ~1980. "Mari Jászai Award" Br award medal without makers mark (78mm) C:XF
30285.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43
~1980. "Jászai Mari-díj" Br díjérem jelzés nélkül eredeti tokban (78mm) T:1  Hungary ~1980. "Mari Jászai Award" Br award medal without makers markm, in original case (78mm) C:UNC
30286.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29
10
1980. "Az első közös űrrepülés emlékére" Br plakett. Szign.: A (84mm) T:1- Hungary 1980. "To the Memory of the First Joint Space Flight" Br plaque. Sign.: A (84mm) C:AU
30287.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
16,84
18,57
1984. "Budapesti Tavaszi Fesztivál / Utazás '84" Br plakett (78mm) T:1- Hungary 1984. "Hungarian Spring Festival / Journey '84" Br plaque (78mm) C:AU
30288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1985. "100 éves az István Kórház 1885-1985" Br plakett (91mm) T:2 Hungary 1985. "100th Anniversary - Stephen's Hospital 1885-1985" Br plaque (91mm) C:XF
30289.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71
1992. "Szathmári Király Ádám 1692-1752" Br plakett. Szign.: BA (82mm) T:2 Hungary 1992. "Ádám Szathmári Király 1692-1752" Br plaque. Sign.: BA (82mm) C:XF
30290.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
2000. "Antoine de Saint Exupary 1900 Budapest - Lyon 2000" Br emlékérem (~121-124mm) T:2 Hungary 2000. "Antoine de Saint Exupary 1900 Budapest - Lyon 2000" Br commemorative medallion (~121-124mm) C:XF
30291.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. "Kálmán Imre / Csárdáskirálynő" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / A Denevér" Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP Austria-Hungary coin pair: 2008. "Imre Kálmán / Csárdásfürstin" Ag medallion (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / Die Fledermaus" Ag medallion (20g/0.925/40mm) in original box with operetta CD, certificates and information C:PP
30292.

A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. "Kálmán Imre / Csárdáskirálynő" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / A Denevér" Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP Austria-Hungary coin pair: 2008. "Imre Kálmán / Csárdásfürstin" Ag medallion (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / Die Fledermaus" Ag medallion (20g/0.92...

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
DN "Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozat" Matthäus Donner emlékérméinek utánveretei, ezüstözött fém jutalomérem sorozat dísztokban (4xklf) (46mm) T:2 kis patina,ph. Hungary ND "Banská Stiavnica Academic Study coin series" restrikes of Matthäus Donner coins, silver plated commemorative coins in original case (4xdiff) (46mm) C:XF edge error, slight patina
30293.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Zala György (1858-1937) 1909. "Kautz Gyula" Br plakett. "1829-1909 KAUTZ GYULA, A TUDÓSNAK, A POLGÁRNAK TANÍTVÁNYAI ÉS TISZTELŐI" (91x58mm) T:2 Hungary 1909. "Gyula Kautz" Br plaque. Sign.: György Zala (91x58mm) C:XF HP 6787.
30294.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft