1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel, női csokorszalagon" jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalaggal T:2 Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour for women with a war decoration" enamelled and hallmarked Ag decoration with ribbon C:XF NMK 285.
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem kitűzővé alakítva (22mm) T:2- Hungary 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion as pin. Sign.: Gyula Murányi (22mm) C:VF
Sződy Szilárd (1878-1939) 1919. "Halál az elnyomókra - E.L.SZ.U.G." Zn propaganda plakett, bankár, pap és csendőr a bal oldalon (50x35mm) T:2 Hungary 1919. "Death to the oppressors - E.L.SZ.U.G." Zn propaganda plaque, with a banker, priest and a gendarme on the left side. Sign.: Szilárd Sződy (50x35mm) C:XF
~1930. "Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért" Br kitüntető lemezjelvény nem hozzátartozó szalaggal (50x38mm) T:2 Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association For Comradeship" Br badge with not own ribbon (50x38mm) C:XF
1933. "A hazáért mindhalálig - Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808 / K.U. III. 1933." Br díjérem hátlapon "LUDVIG E" gyártói jelzéssel (52x33mm) T:2 Hungary 1933. "For the Motherland Ever After / Hungarian Royal Honvéd Ludovika Academy 1808" Br award medal with makers mark "LUDVIG E." on the back (52x33mm) C:XF
1935. "Magyar Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1935. "Hungarian Silver Cross of Merit" unmarked Ag decoration with ribbon in case C:XF NMK 386.