~1930. "Királyi Magyar Automobil-Club Vezetője" ezüstözött Br jelvény, hátoldalán sorszámmal (46mm) T:2,2- ezüstözés kopott
~1930. "Driver of the Hungarian Royal Automobil-Club" silver plated Br badge with serial number on its back (46mm) C:XF,VF silver plating faded
1937. "Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon" irredenta Br jelvény. Szign.:LI (65,5x40,5mm) T:2
Hungary "Commemorative Competition of Civilian Rifle Association of Buda - Trianon" irredenta Br badge. Sign.: LI (65,5x40,5mm) C:XF
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend IV. fokozata" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés adományozói tokban T:2
Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" enamelled gilt Br decoration in original case C:XF
NMK 532.
1950. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal Dobi István aláírásával, adományozói tokban T:2
Hungary 1950. "Merit Medal of the Hungarian People's Republic Bronze Grade" enamelled Br decoration on ribbon, awarding document with the signature of István Dobi, in original case C:XF
NMK 536.
~1950. "Vegyipari és Energiaügyi Miniszter - Kazincbarcika Építéséért Emlékérem" zománcozott fém kitüntetés (34mm) T:2
Hungary ~1950. "Minister of Energy and Chemical Industry - For Building of Kazincbarcika Medal" enamelled metal decoration (34mm) C:XF