1974. "Béke és Barátság Érdemrend" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal, csak 77 adományozás! T:1-,2 R!
Hungary 1974. "Order of Merit of Peace and Amity" gilt, enamelled Ag decoration with ribbon, only 77 awards! C:AU,XF R!
NMK 713.
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti bordó dísztokban T:2
Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original red case C:XF
NMK 720.
Amerikai Egyesült Államok 1937. "Az Amatőr Atlétikai Unió Metropolitan Szövetsége / 1937 - 300 Yard Vegyes Váltó" jelzett Ag díjérem (24,26g/0.925/38mm) T:2
USA 1937. "Metropolitan Association of the A.A.U. / 1937 - 300 YD Medley Relay" hallmarked Ag award medal (24,26g/0.925/38mm) C:XF
Német 3. Birodalom 1939. "Munka napja - Május 1." fém propaganda jelvény "W. Hörnlein" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2-,3
German Third Reich 1939. "1. Mai - Tag der Arbeit (International Workers' Day)" metal propaganda badge with maker's mark "W. Hörnlein" (35,5mm) C:VF,F
Svédország ~1900. "Királyi ajándék bross a Bernadotte-ház címerével" jelzetlen arany, részlegesen zománcozott és aranyozott, hátoldalon vízszintes fém tűvel és "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" gyártói jelzéssel eredeti dobozban (23.08g/41mm) T:1-,2
Sweden ~1900. "Royal gift brooch with the coat-of-arms of the Bernadotte house" gold without hallmark, partially enamelled and gilt, on the back with horizontal pin and makers mark "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" in original case (23.08g/41mm) C:AU,XF
Olaszország 1912. "1912. évi nyári olimpiai játékok (Stockholm)" sorszámozott jelvény. Szign.: BERTONI MILANO (15x13mm) T:1-
Italy 1912. "Olympic Games 1912 Stockholm" numbered badge. Sign.: BERTONI MILANO (15x13mm) C:AU