140 000 Ft
362,69 EUR, 400,00 USD
Berán Lajos (1882-1943) 1963. "Wahlner Aladár emlékérem" aranyozott, jelzett Ag kitüntető emlékérem Dr. Tarján Gusztáv részére. "WAHLNER ALADÁR EMLÉKÉREM - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET - BERÁN LAJOS 1926 / KIVÁLÓ ÉRDEMEKÉRT - A MAGYAR BÁNYÁSZAT ÉS KOHÁSZAT TERÉN" (64,66g/0.900/50,5mm) T:2 kis ph. R! Csak 46 adományozás! Hungary 1963. "Aladár Wahlner Medal" gilt, hallmarked Ag medal for Gusztáv Tarján. Sign.: Lajos Berán (64,66g/0.900/50,5mm) C:XF small edge error Rare! Only 46 awarding! HP 1283var