1983. "Árpád Emlékérem" Br emlékérem eredeti tokban adományozói okirattal és festett fém jelvénnyel. "320. SZ. ÁRPÁD IPARI SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS SZAKMUNKÁSKÉPZŐ INT. SZÉKESFEHÉRVÁR - 1883-1893 / 100 ÉVES A SZAKMUNKÁSKÉPZÉS SZÉKESHEFÉRVÁRON 1983". Szign.: SZA (97mm) T:1
Hungary 1983. "Árpád Commemorative Medallion" Br medallion in original case with awarding document and painted metal badge. Sign.: SZA (97mm) C:UNC
1999. "A temesvári forradalom 10. évfordulója 1999. december 17." Br emlékérem elő- és hátlapja két darabban (117mm) T:1-
Hungary 1999. "10th Anniversary of the Revolution of Temesvár, 17 December, 1999" obverse and reverse of Br commemorative medallion in two 2pcs (117mm) C:AU
DN "Perliczi János D 1705-1778" Br plakett jelzés nélkül (120mm) T:1 kis patina / Hungary ND "János Perliczi D 1705-1778" Br plaque without makers mark (120mm) C:UNC small patina
6db-os Br emlékérem gyűjtemény Wenzel Seidantól a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók nagygyűléseiről gyűjtői tokban, benne: 1865. "Pozsony Szabad Királyi Város a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XI. Gyűlésének 1865" (46mm) + 1866. "Rimaszombat a Magyar Orvosok És Természetvizsgálóknak" (44mm) + 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" (44mm) + 1872. "Mehadia 1872 / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" (44mm) + 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók Társaságának XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" (44mm) + 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének" (44mm) T:2 ph.
6pcs of commemorative medallions from Wenzel Seidan to the itinerary conferences of Hungarian Physicians and Naturalists in collector's case, with: 1865. "XI. Medical Congress in Pozsony" (46mm) + 1866. "Rimaszombat to the Hungarian Physicians and Naturalists" (44mm), 1868. "Eger to the Hungarian Physicians and Naturalists" + 1872. "Mehadia / XVIth Medical Congress", 1874. "XVIIth Medical Congress in Győr", 1876. "XIX. Medical Congress in Máramaros" (44mm) C:XF edge errors
HV 1458.,1460.,1461.,1465.,1466., 1468.
A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa: 2008. "Kálmán Imre / Csárdáskirálynő" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / A Denevér" Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) eredeti operett CD-vel, tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP
Austria-Hungary coin pair: 2008. "Imre Kálmán / Csárdásfürstin" Ag medallion (20g/0.999/40mm) + "Johann Strauss / Die Fledermaus" Ag medallion (20g/0.925/40mm) in original box with operetta CD, certificates and information C:PP