Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Francesco Ferrer emlékére" Br emlékérem. "IN MEMORIAM FRANCESCO FERRER 1909 OCT. 13" (50,5mm) T:2
Hungary 1909. "To the Memory of Francesco Ferrer" Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (50,5mm) C:XF
HP 3691.
Nagy István János (1938-) 1995. "Hernádi György Hetvenöt Éves MCMXCV" Br emlékplakett (102mm) T:2,2-
Hungary 1995. "György Hernádi is 75 years old" Br commemorative plaque. Sign.: István János Nagy (102mm) C:XF,VF
Ifj. Pál Mihály (1936-) - B. Szabó Edit (1938-1975) DN "Semmelweis / Pest Megyei Orvosnapok - Tudományos Munkáért I." Br emlékérem jelzés nélkül (93mm) T:2 kis ph.
Hungary ND "Semmelweis / Pest County Medical Days - For Scientific Work I." Br commemorative medal without signature (93mm) C:XF slight edge error
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Magyar Képzőművészek Egyesületének Érme / Ego Sum - Sum Qui" ezüstözött Br érem "BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." feliratú dísztokban, keretezett adományozói okirattal. Az érmet Sóvári János szobrászművész kapta "Nympha" című alkotásáért a Magyar Képzőművészek Egyesületétől 1935-ben (85mm) T:2 ph.,kis patina
Hungary 1927. "Medal of The Hungarian Artist Association / Ego Sum - Sum Qui" silver plated Br medal in original case with "BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." label, with awarding document in frame. The medal was awarded to János Sóvári sculptor for his creation called "Nympha", from the Hungarian Artist Association in 1935. (85mm) C:XF edge error, patina
HP 4434.
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (80mm) T:2,2-
Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (80mm) C:XF,VF
HP 4432.
Reményi József (1887-1977) 1932. "IV. Országos Kézművesipari Kiállítás / Országos Iparegyesület 1842" Br egyoldalas emlékérem pár (60mm) T:2
Hungary 1932. "4th National Crafts Exhibition / National Industry Association 1842" Br one-sided commemorative medallion pair (60mm) C:XF
HP 2237.
Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 éves fennállásának emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2
Hungary 1934. "50th Anniversary of the Foundation of the Hungarian Royal Opera House" Br medallion. Sign.: József Reményi (70mm) CXF
HPII 2249.
Reményi József (1887-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem jelzés nélkül (80mm) T:2 ph.
Hungary 1955. "Hungarian National Theater 1945-1955 / 10th Anniversary - Liberation of our theater" Br commemorative medal without signature (80mm) C:XF edge error