Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and with "750" hallmar...
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztály" kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára" kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért" kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" feliratú készítő dísztokban T:1-,2 / ...
Osztrák-Magyar Monarchia 1901. "Császári és Királyi 5. Gyalogezred alapításának 50. évfordulója - 1851-1901 / Győzedelmesen állni mint Custozzánál" Ag zománcozott medál füllel (7,46g/27mm) T:2 zománchiány / Austro-Hungarian Monarchy 1901. "50th anniversary of the founding of the K.u.K. 5th Infantry Regiment" enamelled Ag medallion with ear (7,46g/27mm) C:XF some enamell missing
1914. "Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Ag kitüntetés karikán fémjelzéssel és "BACHRUCH - BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti tokban mellszalaggal T:2 kis zománchiba, peremen két lyuk / Hungary 1914. "Silver Merit Cross on a war ribbon" Ag decoration with hallmark and makers mark "BACHRUCH - BUDAPEST" on suspension ring, in original case with ribbon C:XF small enamel error, on the...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József, II. Vilmos / 1914 1915" Br patrióta zseton a központi hatalmak jelképeivel (3,00g/19mm) T:2,2- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph, Wilhelm II / 1914 1915" Br patriotic token with the symbols of the Central Powers (3,00g/19mm) C:XF,VF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915" zománcozott fém patrióta kitűző, magyar zászló és török félhold "TÖRV. VÉD" jelzéssel (31mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915" Enamelled metal patriotic pin with Hungarian flag and Ottoman crescent with "TÖRV. VÉD" mark (31mm) C:XF
1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, forrasztásnyomos miniatűrrel (57x37mm) T:2 / Hungary 1920. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with markes mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7.", with soldering marked miniature (57x37mm) C:XF NMK 334.
~1930-1940. "Szebb jövőt" levente textil és fém jelvény "GÁL NAP U. 16" és "TERVEZTE: VITÉZ ÁRONFFY" jelzésekkel (49x35mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Szebb jövőt (Brighter future)" Levente textile and metal badge with "GÁL NAP U. 16" and "TERVEZTE: VITÉZ ÁRONFFY" marks (49x35mm) C:XF