11784.
26. Lezárult nagyaukció
Fotó
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
Ady Endre (1877-1919) portréja, nagyméretű fotó, Székely Aladár felvétele, ceruzával jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×19,5 cm