Art deco IWC Schaffausen arany (Au) 14 K zsebóra, hibátlan, szinte karcmentes állapotban, hibátlan üveggel. Másodpercmutatós, jelzett, sorszámozott. Hibátlanul működik. Bruttó:67 g / IWC gold (14 C) art deco pocket watch in beautiful condition. Works flawlessly
Antik ezüst keresztelői ajándék étkészlet. Pest, 1865. 13 latos ezüstjellel Adolf Schickinger, Neuwirth mesterjellel. Jelzett, selyembélésű díszdobozban. Pollák Rafael, Sopron / Antique silver baptizing cuttlery set in present box. Pest, 1865. 13 lat hallmark. Adolf Schickinger, Neuwirth Net 70 g + brutto / gross: 128 g.
XVII-XVIII. sz. antik ezüst gyűrű félhold, csillag és gránátalma ábrázolással. Talán török. / 17-18th century Antique silver ring maybe Turkish with pomegranade, moon and star symbols. 7g