A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin Testvérek - ny, 334+26 p. + 25 t. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói kartontokban, dízses szennylapokkal, festett lapélekkel, szecesziós lapszéli dízsekkel, Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrálva, az illusztrációk előtt hártyapapírral, a kartontok viseltes, sérült, 144/145 oldal között egy illusztráció kijár, 166-171 oldalak kötése meglazult, pár helyen ceruzás bejegyzés.
cca 1910 Bosnia-Hercegovinai Államvasutak képes és térképes reklám kiadvány, kihajtható, foltos lapokkal magyar nyelven. /
cca 1910 Bosnia-Herzegovina State Railways picture guide with maps. In Hungarian. Stained pages
cca 1917 Az Umetici erdei vasút haladási grafikonja, MÁV, a címoldal leszakadt, de egyébként jó állapotban, 34x180 cm. / forest railway running graph, Hungarian Railways, damaged cover, otherwise in good condition.
cca 1925-1927 3 db japán fametszetes menükártya, közte SS Baikal Maru utasszállító hajó is / 3 Japanese woodcut menu card, with SS Baikal Maru cruise ship