Külföldi képeslapok Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1486532
22108
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
Zelenika, Bahnhof / railway station with wagons. VincenzoVucetic Nr. 831/1907 1365823
22109
26
3800
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Zelenika, Bahnhof / railway station 1489804
22110
26
3400
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Quelimane, Zambesi; Katholischen Mission, Missionshaus, Neger / Catholic mission, mission house, black peaople 1474594
22111
26
2200
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
London, Geographische Postkarte v. Wilhelm Knorr No. 130. Art Nouveau litho 1474636
22112
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Augsburg. Geographische Postkarte v. Wilhelm Knorr No. 31. Art Nouveau litho (fl) 1468369
22113
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
1910 Augsburg, Hochablass; Vom Hochwasser zerstörte Schleusenhaus und Restauration / restaurant, flood 1468366
22114
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T1
1910 Augsburg, Hochablass; Vom Hochwasser zerstörte Restaurations-Gebäude / restaurant, flood 1483353
22115
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
Bayerisch Gmain bei Reichenhall, Stazion / railway station, train, photo 1474633
22116
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Berlin, Stadtbahnhof Friedrichstrasse. Geographische Postkarte v. Wilhelm Knorr No. 41. Art Nouveau litho (EK) 1483358
22117
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
1913 Berlin, Schokolade, Cacao, Confituren / chocolate shop, photo 1483369
22118
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
1913 Berlin, Luftkriegsbeute Ausstellung, Luftfahrerdank / Air warfare exhibition, photo. So. Stpl 1482927
22119
26
3800
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Berlin, Berlyner Typen, Rollschuhläufer / Roller-skating men Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft