Külföldi képeslapok Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1442769
22036
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Certovy kameny in Jeseník, Harichstein bei Freiwaldau; Restauration / Devil's stones, restaurant, Verlag von Fr. Harich 1483523
22037
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Ceské Budejovice, Pivovar / Brewery 1491015
22038
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Cesky Brod, Komenskeho námestí; Eman Diblicek / square 1485278
22039
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Cesky Tesin, Teschen; Ostschlesierin - Slazacka / Czech folklore, Ed. Feitzinger's Verlag 520. Emb. litho 1482090
22040
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Frantiskovy Lazne, Franzensbad; Kurhaus, Kaiserbad / spa, Lesk & Schwidernoch floral litho (EK) 1486203
22041
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Hodonín, Göding; Kaserne / military barracks 1483423
22042
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Horní Bríza; Samotova tovarna, Restaurace, Villa, Lesni pavilon / Fireclay factory, restaurant, Villa, forest pavilion. Art Nouveau litho (tiny tear) 1486484
22043
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Jaromer, Jakobske predmesti / suburb, street view 1463682
22044
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T1/2
Karlovy Vary, Karlsbad; Parkstrasse, Franz Joseph's Höhe, Theater / promenade, lookout tower, theatre, floral, litho 1360586
22045
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2/3
Karlovy Vary, Karlsbad, Sprudel Colonnade, Verlag Hermann Poy / spa hall interior (EK) 1483414
22046
26
3400
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T1
Konstantinovy Lázne, Konstantinsbad; Kurhaus, Restaurationsgarten / spa, restaurant garden 1483475
22047
26
Worldwide town-view postcards
KĂŠpeslapok
T2
Napajedla, Verlag von Karl F. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft