8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Mikszáth, Coloman (Kálmán): The good people of Pawlocz. With and introduction of Clifton Bingham. London, é.n. (1890), Dean & Son, 99 p.+ 15 egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol kissé foltos lapokkal, aranyozott lapélekkel, angol nyelven. Mikszáth Kálmán: Jó palócok angol nyelvű díszkiadása, Légrárdy-testvérek magyar nyelvű díszkiadása után. / Linen-binding, in english language.