10 000 Ft
13
Dr. Balás-Piry László: Hitler művészei. Bp., é.n. (1941), Stádium Sajtóvállalat Rt., 141+1 p.+56 t. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, az illusztrációknál (6.-21. között) nyolc oldal kijár. A könyvet az Ideiglenes Nemzeti Kormány 1945-ben betiltotta. / Dr. László Balás-Piry: Artist of Hitler. Half-linen-binding, with a little bit worn cover, eight pages are coming out from the illustrations, in Hungarian language.