Vigorelli, Giancarlo: Amerigo Tot. Roma, 1978, Carte segrete (Autoritratto 17.). Amerigo Tot (Tóth Imre, 1909-1984) által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban. / Dedicated by Amerigo Tot (1909-1984) Hungarian sculptor. Paper binding, in good condition.
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Erato Classica I. Hat réznyomat Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bécs, 1969, Rudolf Nowak. Kiadói műbőr kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Készült 200 számozott példányban. Ez a 193. számú számozott példány. / Leatherette binding, in Hungarian language. It made in 200 copies. This is the 193rd numbered copy.
Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó-vállalat 43.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Slightly worn out cloth binding, otherwise in good condition.