10 000 Ft
22
A Cs. és Kir. 82. Székely Gyalogezred 1883-1919. Vitéz József kir. herceg előszavával. A m. kir. hadilevéltár okmányainak felhsználásával. Bp., 1931, Az ezred tiszti karának kiadása, Madách ny. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. Vitéz Nagyernyei Kelemen Béla ny. ezredes, a 82.esek ezredtörténeti bizottságának elnöke által a kézdivásárhelyi születésű Paskovits Emilnek (1862-1945) volt K.u.K testőr gárda őrparancsnoknak dedikált példány. / Linen-binding, with slightly worn spine, slightly damaged spine, and slightly loose binding. Vitéz Nagyernyei Kelemen Béla was a colonel and the editor of the book, dedicated to Emil Paskovits "K.u.K. Leibgrade gardewachtmeister".