20 000 Ft
[Korda Ignác]: Geschichte des K. u. K. Husaren-Regimentes Graf Nádasdy Nr. 9. 1688-1903. Sopron, 1903, Selbstverlage des Regimentes (Buch- und Kunstdruckerei Otto Maass' Söhne, Wien.), 1 címkép (Gróf Nádasdy Ferenc heligravűr portréja) +384 p.+18 t.+128 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, chromolitográfiákkal, és fekete-fehér fotókkal, a borító kissé kopott, benne a néhol tollal jegyzet, az illusztrációk egy részét kiszedték, a térképmellékletek hiányoznak, a 71/72. oldal szakadt, a 371. oldalt restaurálták. Ritka! / History of Austro-Hungarian Army Hussar Regiment Nádasdy Nr. 9. 1688-1903, full linen binding, with black & white photos, slightly worn cover, some missing illustrations and maps