10 000 Ft
Légrády Elek (szerk.): A volt M. Kir. pécsi 19. honvéd gyalogezred és alakulatainak története. Pécs, 1938, Haladás Nyomda Rt. 573+1+67 p. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. / Linenbinding, with worn cover.