16 000 Ft
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze. A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.] Budapest, 1896. Kunossy Vilmos és Fia. [2] + 210 + [2] p. + 1 t. Festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. (Néhány kopástól eltekintve jó állapotban) / The Millenial Hungary 1896. Collections of photograps. In German, English, French and Hungarian language.