5 000 Ft
Magyar Nemzetiségi Zsebkönyv II. Nemes családok I. Bp., 1905, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, VIII+664 p.+11 színes címerkép. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, de alapvetően jó állapotban, festett lapélekkel./ Linen-binding, with worn cover, in Hungarian language.