12472.
26. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Tudomány és technika
26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
Macquer, Pierre-Joseph: Elements de Chymie-Théorique. Par M. Macquer. Nouvelle Édition. Paris, 1756. Didot. 368p. + 4 t. (kihajtható rézmetszetű ábra) Pierre-Joseph Macquer (1718-1784) francia kémikus, gyógyszerész. Kora nagy hatású tudósa, aki számos területen dolgozott, a kémia mellett a Francia porcelán fejlesztésében is maradandót alkotott. A francia mellett a Svéd Tudományos Akadémia is tagjai közé választotta. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban. későbbi tulajdonosi névbeírással. / Work of the renown French chemist and pharmacist. With 4 fold-out tables,In full leather binding with later owners namewriting, In good condition.