9 000 Ft
9
Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. ElsÅ‘ kiadás. Budapest, (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos elülsÅ‘ borÃtóval, a hátsó borÃtón a vászon hullámos./ István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrations of Ferenc Olgyay. First edition. Budapest, 1910, Athenaeum, 1 t.+154+1 p.+12 t. Illustrated, painted ang gilt linenbinding, with a little bit worn cover, with a little bit damaged spine, the front cover is littlee bit spotty, and the back cover's linen is wavy.