30214.
26. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1907. "Magyar Úszói Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.SZ. 1907" Ag emlékérem, előlapon fémjel(?), hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (25,35g/38mm) T:1- / Hungary 1907. "Distritct Champion's Medallion of Hungarian Swimming Association - M.U.SZ. 1907" Ag commemorative medallion, hallmark(?) on obverse and "LUDVIG" makers mark on reverse (25,35g/38mm) C:AU