Konyorcsik János (1926-2010) DN "KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN" Radnóti Miklós idézetes Br plakett (175,53g/87mm) T:2 / Hungary ND "KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN" quote from poet Miklós Radnóti, Br plaque. Sign.: János Konyorcsik (175,53g/87mm) T:XF
Lapis András (1942-) 1990. "75 éve Megindult az Autóbuszközlekedés Budapesten B.K.V. 1990" kétoldalas Br plakett (461,39g/90x108mm) T:2 / Hungary 1990. "75th anniversary of the Autobus Transportation in Budapest B.K.V. 1990" double-sided Br plaque. Sign.: András Lapis (461,39g/90x108mm) C:XF
Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria" kétoldalas Br emlékérem (186g/70,5mm) T:1 ph. / Hungary 1935. "Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (186g/70,5mm) C:UNC edge...
Nagy István János (1938-) ~1980. "Rippl Rónai József" egy oldalas Br plakett (399g/125mm) T:2 / Hungary ~1980. "Rippl Rónai József" one-sided Br plaque. Sign.: István János Nagy (399g/125mm) C:XF
Nagy Lajos (1949- ) 1995. "Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Szakközépiskola - Korányi Frigyes Gimnázium" Br emlékérem (113,4g/61mm) T:2 patina / Hungary 1995. "Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Vocational School - Korányi Frigyes High School" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Nagy (113,4g/61mm) C:XF patina
Reményi József (1887-1977) 1934. "Országos Magyar Dalosszövetség Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (A magyarországi énekkoncert emlékére)" ezüstözött Br emlékérem, Reményi jelölés nélkül! (191,55g/80mm) T:2 / Hungary 1934. "Hungarian National Singing Association Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (In commemoration of the Hungarian Singer Con...